Foteliai karaliai. Kaip išsirinkti ir nenusivilti perkant internetu?
Foteliai karaliauja moderniuose interjeruose

Foteliai karaliauja moderniuose interjeruose

Moderniame interjere fotelis laikomas kambario karaliumi ir tik kartais gali nusileisti sofai. Tai baldas, kuris gali tapti pagrindine interjero detale, akcentu, arba kokybiškai išpildyti visą minkštųjų baldų kompoziciją. Patogus fotelis padės sukurti jaukią, poilsiui ir atsipalaidavimui skirtą vietą.

 

Rinkdamiesi fotelio modelį, spalvą ir funkcionalumus viską derinkite taip, kad bendra kambario atmosfera būtų jauki, nuteikianti poilsiui. Juk taip šį baldą ir įsivaizduojate? Jaukiai ir patogiai įsitaisius skaityti knygas, gerti arbatą ar kalbėtis su draugais. Tai patogusis jūsų kambario akcentas. Kaip rasti ir išsirinkti savo svajonių fotelį pataria tikbaldai.lt komanda.

Pagal kokius kriterijus rinktis patogų fotelį?

Praktiškumas ir priežiūros paprastumas. Pasirinkite fotelių stilių pagal tai, kokią funkciją jūsų namuose jis atliks. Ar tai papildoma sėdimoji vieta prie svetainės komplekto? O galbūt tai atskira poilsio vieta, kuriai reikėtų papildomos funkcijos kojų atramos? Taip pat, įvertinkite, kad audiniai būtų atsparūs ir lengvai prižiūrimi. Jei turite augintinių, rinkitės audinius atsparesnius įbrėžimams, jei turite vaikų jums pravers lengvai valomi ir drėgmei atsparūs apmušalai.

Komfortas. Foteliai kartu yra ir funkcinis ir dekoratyvinis baldas, kelių skirtingų rūšių: moduliniai, sėdimieji arba net išskleidžiami. Jūsų tikslas - patogūs foteliai, todėl išsirinkite reikiamas funkcijas pagal savo pageidavimus.

Išvaizda. Derindami fotelį prie savo namų interjero atsižvelkite į kambario spalvas ir papildomas interjero detales. Jei jūsų tikslas, kad fotelis taptų kambario akcentu - rinkitės kontrastuojančias spalvas, ekspresyvų dizainą. Jei norite, kad fotelis nepastebimai įsilietų į bendrą ramų baldų derinį ir jį papildytų, rinktinės spalva ir stiliumi kuo panašesnį į savo baldus

Kokių funkcijų gali turėti fotelis? Apžvelgiame fotelių stilius

  • Minimalistinio stiliaus foteliai. Paprastos ir tuo pačiu išraiškingos formos, mėgstantiems skandinavišką stilių. Toks baldas puikiai dera prie įvairių interjerų ir puikiai papildo sofą.
  • Stilingi, išraiškingi foteliai. Dažniausiai su įspūdingomis atkaltėmis ar kitais elementais. Vienareikšmiai tampantys interjero ir namų stiliaus akcentu.
  • Besisukantys foteliai. Itin tinkami darbo kambariui ar ofisui. Leis ne tik patogiai sėdėti, bet ir patogiai judėti.
  • Foteliai transformeriai. Funkcionalus baldas, kuris prireikus išskleidžiamas į lovą. Nesudėtinga ir patogu naudoti kaip papildomą vietą miegui. Taip pat labai lengva pritaikyti mažose patalpose.
  • Sparčiai populiarėjantys foteliai mūsų šalyje. Tai fotelis su mechanizmu, kuris rankenėlės pagalba keičia kojų atramos, galvos atramos ar visos nugaros atramos padėtį, taip suteikdamas maksimalaus įsipatoginimo ir poilsio galimybę. Reglainerio mechanizmai taip pat gali būti montuojami sofose.
  • Prailginti foteliai. Mėgstantiems prigulti ir leisti laiką ištiestomis kojomis. Ant prailgintų fotelių ilsėtis labai patogu.
  • Supamieji foteliai. Itin dažnas pasirinkimas tėvų su mažais vaikais. Migdant ir supant vaiką, tokiame fotelyje nusiraminti lengviau. Tai fotelis ramybei ir jaukumui.

Foteliai - itin universalūs baldai, kuriuos galite pritaikyti praktiškai bet kurioje patalpoje, tereikia išsirinkti atitinkamą funkcionalumą. Įvertinkite kambario dydį (baldas turi neapsunkinti judėjimo kambaryje ir turi proporcingai derėti su kitais baldais), nuspręskite dėl baldo derinimo ir atsidarykite tikbaldai.lt, čia patogiausi ir stilingiausi foteliai internetu.

Mūsų komanda atrinko jums kokybiškus ir ilgaamžius baldus, o jei reikia pagalbos išsirenkant - lauksime jūsų skambučio!

Patiko? Daugiau patarimų rasite paspaudę štai čia.


Palikite komentarą

Atminkite, jog komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant