Pasinaudok keliomis gudrybėmis ir įsigyk miegamojo lovą pigiau
Gudrybės kaip įsigyti lovą su akcija

Gudrybės kaip įsigyti lovą su akcija

Įsirenginėdami ar atnaujindami namus susiduriame su daugybe sprendimų, kur tenka priimti ne pačius lengviausius kompromisus. Norime gražių, modernių sprendimų, tačiau dažnai tenka ir pataupyti. Tikbaldai.lt komanda paruošė kelis patarimus kaip išsirinkti gerą bei kokybišką lovą miegamajam ir sutaupyti.

Bloga lova toli gražu nėra tik prastas baldas. Prastai išsimiegoję visą dieną jausite nepailsėjusius raumenis, skausmą sąnariuose, miego trūkumas trukdys kokybiškai kasdienei veiklai. Geras nakties miegas - būtinas jūsų sveikatai! Taigi, dalinamės keliais tikbaldai.lt konsultantų patarimais, kurie padės atskirti, kuri lova su akcija gali būti jūsų svajonių lova!

  1. Išbandykite. Prieš pirkdami lovą atlikite nedidelį tyrimą. Kurį laiką atidžiai stebėkite ne tik kokie modeliai jums patinka ir yra vizualiai gražūs bei tinkantys prie namų interjero, tačiau ir pagalvokite apie atvejus kur jums buvo labai patogu miegoti - galbūt viešbutyje, galbūt svečiuose? Prisiminkite kokios lovos ten buvo ir kas tiksliai jums patiko.
  2. Jei renkatės dvigulę lovą, būtinai rinkitės ją kartu su partneriu, nes turite suderinti abiejų poreikius. Lova turi būti pakankamai didelė, čiužinys patogus abiems.
  3. Jei jums reikia viengulės lovos - neatmeskite galimybės įsigyti dvigulę. Jei jūsų kambaryje vietos pakankamai, dvigulė lova yra puikus ir labai patogus sprendimas. Kainos atžvilgiu tai nebus didelis skirtumas, kadangi tikbaldai.lt baldų parduotuvėje internete visuomet galite rasti dvigulę lovą su akcija.
  4. Kambario dydis. Jei miegamasis nedidelis - didelė, masyvi lova netiks. Tačiau nakties poilsiui reikia pakankamai vietos. Todėl mažuose kambariuose geras pasirinkimas gali būti sofa-lova. Tikbaldai.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti ir patogias sofas-lovas su akcija.
  5. Mažuose kambariuose išnaudokite erdvę pasirinkdami lovą su patalynės dėže, kuri tikrai pravers kaip papildoma vieta sandėliuoti rečiau naudojamus daiktus.
  6. Rinkdamiesi naują baldą nepamirškite ir lovos išvaizdos. Jei jau išsirinkote kokia lova jums patogi, nepamirškite jos priderinti ir prie namų bei miegamojo stilistikos. Lovos galvūgalis yra akcentas, kuris sukurs viso miegamojo atmosferą. Tai gali būti metalinis, medinis ar medžiaga aptrauktas rėmas.
  7. Labai svarbu, kad lova ir čiužinys būtų patogūs jūsų nugarai. Net ir gražiausias lovos modelis ar lova su akcija nepadės, jei kūnas nepailsės patogiai.
  8. Lovos rėmas turi būti suderintas su čiužiniu. Jei perkate lovos rėmą ir čiužinį atskirai, konsultuokitės ir įsitikinkite, kad jie abu bus tinkamo dydžio ir suderinami. Skirtingų medžiagų čiužiniams gali reikėti skirtingo lovos rėmo tipo. Todėl ne visais atvejais verti pasiūlymai, kuomet lova su akcija, tačiau čiužinį reikia pirkti atskirai, kadangi galite suklysti su dydžiu. Taip pat, rekomenduojame lovos rėmą ir čiužinį atnaujinti vienu metu.

Tai tik keli patarimai, kaip galite lengviau išsirinkti naują miegamojo baldą. Nepamirškite, kad kiekvienu atveju turite įvertinti ir kainą. Net ir gražiausia, stilingiausia lova su akcija neprilygs kruopščiai išsirinktam kokybiškam baldui, ant kurio galėsite puikiai pailsėti!

Jei norite rasti daugiau informacijos baldų tema, spauskite čia.


Palikite komentarą

Atminkite, jog komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant