Kodėl verta lovą pirkti internetu? Ar galėčiau sutaupyti?
Kodėl verta pirkti lovą internetu?

Kodėl verta pirkti lovą internetu?

Šiais laikais internetas – tai ne tik pramogų vieta, tai vieta, kurioje žmonės dirba ar apsiperka. Vis populiaresniu tampa ir lovos pirkimas internetu.

Kodėl apsimoka miegamojo lovą pirkti būtent internetu? Be abejonės, pats svarbiausias faktorius – kaina. Daugelis linkęs pataupyti. Todėl šis būdas būtent daugeliui! Beveik visada elektroninėje parduotuvėje kaina mažesnė nei fizinėje parduotuvėje. Reikalas tas, kad interneto platybėse nereikia nuomotis vietos ekspozicijai, samdyti daugybę vadybininkų, todėl baldų pardavėjas gali sau leisti daugiau. Čia dažnai taikomos didesnės nuolaidos, kaina ,,nesikandžioja“. Lova baldų parduotuvėje net per išpardavimą kainuos nustatytą sumą, o interneto svetainėje dėl savo lovos galite ir netgi turite pasiderėti. O gal kaip tik pataikysite ant tik tai savaitei ar dienai skirto miegamojo  lovų ypatingo pasiūlymo! O gal bus kaip tik PASAULINĖ LOVOS DIENA ir kaina bus dar patrauklesnė. Ar paprasčiausiai tokios parduotuvės savininkas bus gerai nusiteikęs ir sutiks jums parduoti baldą dar pigiau.

Kitas dalykas - čia daug didesnis lovų pasirinkimas, nei kai kuriuose miegamojo lovų ir kitų baldų salonuose. Internetinėje parduotuvėje miegamojo lovos pristatomos išradingai, galima keliais paspaudimais apžiūrėti jas iš visų pusių, greitai palyginti įvairių modelių kainas. Dažniausiai internetinis katalogas turi labai patogiai išskyręs kategorijas: miegamojo lovos, lovos vaikams, sulankstomos lovos, lovos ant kojelių ar be jų, lovos pagal specialų užsakymą ir pan. Taigi, jums belieka nuspręsti ko norite, galbūt pasitarti su šeima ar draugais ir užsakyti!

Nemažiau svarbu, kad patikusią lovą galite užsisakyti iš bet kurios pasaulio vietos. Jums nereikia leisti pinigų degalams nuvažiuoti į parduotuvę, nereikia sukti galvos dėl oro lauke. Jums nereikia išeiti iš namų, užtenka įsijungti kompiuterį ar telefoną ir štai – Jūs jau ,,vaikštinėjate“ internetiniame baldų salone.

 

Taigi, internete pirkti apsimoka dėl:

-Lovos kainos!

-Lovų modelių pasirinkimo!

-Lova ar kitas baldas atkeliaus Jums neišeinant iš namų!

 

Norite atrasti dar kelis išmintingus patarimus? Spauskite čia


Palikite komentarą

Atminkite, jog komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant