Lova su čiužiniu – taupyk laiką ir pinigus | TIK BALDAI
Lova su čiužiniu. Taupyk laiką ir pinigus

Lova su čiužiniu. Taupyk laiką ir pinigus

Miegamojo lovos su čiužiniais pas mus reklamuojamos kaip atskiri dviejų produktų komplektai. Mūsų klientas sutaupo pinigų, nes miegamojo lovos su čiužiniu parduodamos pigesnėmis kainomis ir, žinoma, laiko, nes gero čiužinio paieškoms klientai išleidžia dar tiek pat brangaus savo laiko.

Kodėl išmintingiau pirkti lovas su čiužiniais?

Čiužinys lovai būna pritaikytas dar pardavėjo sandėlyje. Pavyzdžiui, mūsų sandėlio darbuotojai kruopščiai parenka čiužinius pagal lovų matmenis ir konstrukcijos ypatumus. Tai ypač svarbu. Jei čiužinys bus per siauras ar per trumpas, jis "plaukios" Jūsų lovos konstrukcijos viduje. Yra ir kitas niuansas - jei čiužinys bus per aukštas, jis gali užstoti galvūgalio sienelę ir visą jos grožį. Taip pat pabrėžiame, jog dvigulės lovos su čiužiniu dažnai turi patalynės dėžes. Jei čiužinys bus per sunkus, lovos mechanizmas gali neatsidaryti arba nesilaikyti atidarytoje pozicijoje. Tad prieš perkant dvigulę lovą su čiužiniu, rimtai pagalvokite ar turite pakankamai žinių įsigyti derantį čiužinį. Bet ir tai nėra problema, nes mūsų specialistai Jus mielai pakonsultuos.

Mūsų el.parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą COMBO pasiūlymų. Lovos su čiužiniu labai paklausios, o mūsų komanda padės išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Jei norite perskaityti dar kelis naudingus patarimus, kaip išsirinkti baldus, apsilankykite mūsų BLOG skiltyje.


Palikite komentarą

Atminkite, jog komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant